Kas yra biorevitalizacija?

2017-06-14

Biorevitalizacija

Jeigu ieškote trumpo atsakymo, biorevitalizacija yra injekcinė procedūra, atliekama naudojant produktus, kurių pagrindas- hialurono rūgšits. Tačiau norint suprasti procedūros esmę ir naudą, kviečiame skaityti toliau.

Hialurono rūgštis – tai natūrali žmogaus organizme aptinkama medžiaga. Ši rūgštis mūsų odos ląstelėse skatina kolageno gamybą ir regeneraciją. Taip pat hialurono rūgštis "pritraukia" vandenį į mūsų odos ląsteles, tai gerina odos elastingumą, neleidžia atsirasti raukšlelėms. Pastebėta, jog šios medžiagos žmogaus organizme pradeda reguliariai mažėti sulaukus dvidešimties, būtent todėl pradeda prastėti odos būklė.

2007 metais amerikiečių mokslininkų įrodyta, kad suleidus hialurono rūgštį, tuo pačiu metu kartu su odos drėkinimu prasideda kolageno sintezės stimuliacija ir sumažėja jo suirimo greitis. Be to, stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties gamyba. Taip oda ne tik drėkinama, atstatomos jos savybės, taip pat gauname stiprų liftingą dėl naujai susiformavusių dermos skaidulų. Todėl atliekant biorevitalizaciją su hialurono rūgšties preparatais, po minimalaus procedūrų skaičiaus (3 procedūros su 3-4 savaičių pertrauka) galima gauti ilgalaikę, su laiku vis gerėjančią (indukuotos kolageno sintezės dėka) odos išvaizdą. 

Skirtingai nei chirurginė plastika, biorevitalizacija ne tik atstato veido kontūrą, bet ir padeda pašalinti odos problemas:

  • sausa, suglebusi veido ir kaklo oda,
  • odos atstatymas po odos šlifavimo, lazerinių procedurų ir cheminio pilingo
  • odos reabilitacija po plastinės operacijos
  • pigmentinės odos dėmės, papilkėjusi oda
  • randai ir strijos
  • raukšlelės prie lūpų ir nosies, dekolte srityje
  • padidėjusios veido odos poros

Dažniausiai atliekamos procedūros veido, kaklo, dekolte ir plaštakų srityse. Tai labiausiai priežiūros reikalaujančios atviros kūno vietos, kadangi šios sritys labiausiai pažeidžiamos UV saulės spindulių ir veikiamos fotosenėjimo. Tačiau aplamai biorevitalizaciją galima atlikti bet kuriame kūno plote.

Prieš pradedant procedūrą oda yra paruošiama, įvertinama, numatomos problemiškesnės zonos. Tuomet oda tepama nuskausminančiu tepalu, todėl procedūra yra neskausminga. Procedūros metu hialurono rūgšties preparatai suleidžiami į dermą. Pati biorevitalizacijos technika gali būti skirtinga- suleidimo gylis, metodas- ir varijuoja priklausomai nuo kliento odos. Biorevitalizacijos procedūra turi tik geriausius atsiliepimus pacientų tarpe.

Specifinių apribojimų, prieš atliekant biorevitalizaciją nėra, tačiau savaitę prieš procedūrą patartina nevartoti aspirino ir kitų nesteroidinių priešuždegiminių medikamentų, vartojamų nuo skausmo, temperatūrai ar uždegimui mažinti. Po procedūros reikėtų 3-7 dienas vengti saunos, pirties, baseino, UV spindulių. Atlikus biorevitalizaciją, Jums bus paaiškinta, kaip prižiūrėti odą namuose.

Kuo biorevitalizacija skiriasi nuo mezoterapijos?

Šios metodikos turi savo svarbią nišą estetinėje dermatologijoje įvairių odos problemų sprendimui. Tačiau yra keli pagrindiniai skirtumai:

  • Procedūros efektas:. atlikus biorevitalizacijos procedūrą, efektas matomas iš karto. Po mezoterapijos procedūrų efektas matomas ne iš karto, reikia daugiau nei 5 procedūrų.
  • Preparato sudėtis: mezoterapijai, priklausomai nuo odos problemos, naudojami įvairių medžiagų kokteiliai, biorevitalizacijos metu suleidžiama gryna atpalaiduota hialurono rūgštis.
  • Procedūrų dažnis: biorevitalizacijos atliekamos 3, mezoterapijos 5-10 procedūrų.

Procedūros kainos 95-170 € priklausomai nuo leidžiamo preparato rūšies ir kiekio.

Procedūroms registruotis kviečiame:

Klaipėdoje
+370 615 45 644
Plungėje
+370 615 34 806
Palangoje
+370 683 61 113