TitulinisApie mus
Naujienos ir akcijos
Dovanų kortelėE-parduotuvėKontaktai
LT EN RU
 

H. Manto g. 6 A,

Klaipėda

Tel. 8 615 45644

El.p. klaipeda@sgklinka.lt


Telšių g. 13,
Plungė

Tel. 8 448 55098, 8 615 34806

El.p. info@sgklinika.lt

Akcijos Plungėje
Akcijos Klaipėdoje

                

Fotoatjauninimas: prieinamas ne tik televizijos žvaigždėms, bet ir kiekvienai plungiškei

Visos moterys stengiasi išlikti gražios ir to siekia pagal savo galimybes: vienos – nusipirkdamos geresnį kremą, kitos – net pasinaudodamos plastikos chirurgų pagalba. Tačiau šių pastangų galutinis rezultatas džiugina toli gražu ne visada: paprastos priemonės tiesiog negali padaryti trokštamų stebuklų, o plastinės chirurgijos įkainiai retai įkandami provincijos moterims. Sveikatos ir grožio klinika siūlo naują, labai efektyvią ir visoms moterims prieinamą priemonę – fotoatjauninimo (rejuvenizacjos) procedūrą.

Sveikatos ir grožio klinika multifunkcinį intensyvios poliarizuotos šviesos lazerį (IPL) įsigijo tik prieš pora mėnesių, ir pirmiausia moteris sudomino plačiausiai reklamuojamas jo poveikis ilgalaikiam plaukuotumo šalinimui. Tačiau ilgalaikė depiliacija – tik viena iš įrangos galimybių.

Aparatas turi ir kitas programas – fotoatjauninimo, kapiliarų šalinimo. Atliekant fotoatjauninimą, poliarizuotos šviesos (lazerio) spindulys prasiskverbia pro viršutinį epidermio sluoksnį ir suaktyvina kolageno skaidulų sintezę dermoje, sustiprina odos atsinaujinimo procesus, ko pasekoje oda tampa lygesnė, elastingesnė, išnyksta ar sumažėja pigmentinės dėmės, kapiliarų tinklas..

Fotoatjauninimas didžiausią efektą duoda brandžiai odai, mažindamas smulkias raukšleles bei skaistindamas odą, tačiau tinka ir kai kurioms jaunos odos problemoms spręsti: sutraukia išsiplėtusias poras, mažindamas riebios odos polinkį į aknę, efektyviai išlygina po aknės likusius randelius, šalina odos raudonį, naikina pigmentines dėmes bei strazdanas. Vyresnės moterys ateina į šią procedūrą dėl atjauninimo, jaunos – dažniausiai dėl aknės.

Kadangi fotoatjauninimo procedūra atliekama nepažeidžiant paviršinių odos sluoksnių, po šios procedūros neprireikia jokio gijimo laikotarpio, tuoj po procedūros galima užsiimti įprasta veikla.

Fotoatjauninimo efektas pastebimas jau po pirmojo seanso – jau kitą dieną dalyvaudamos šventėje tikrai sulauksite komplimentų dėl pasikeitusios savo išvaizdos. Tačiau norint, kad būtų pasiektas ilgalaikis efektas,  prireiks kelių seansų, mat veiksmingumas ir galutinis rezultatas priklauso nuo individualių kiekvieno žmogaus odos ypatybių, pavyzdžiui, pigmentinių dėmių kiekio, raukšlelių gylio ir t.t. Įprastai procedūros atliekamos maždaug kartą per mėnesį. Maksimalaus rezultato pasiekimui prireiks nuo 3 iki 5 fotoatjauninimo procedūrų.

Specialaus pasiruošimo fotoatnaujinimo procedūrai nereikia, tačiau patariame 2 savaites iki procedūros nesideginti saulėje ar soliariume; 2 savaites po procedūros taip pat reikėtų vengti saulės, todėl fotoatjauninimo procedūras labiausiai patartina atlikti žiemos metu.

Fotoatjauninimas – neskausminga, komfortiška procedūra, trunka  40 min. Po jos ant odos nelieka jokių pažeidimų, tik trumpą laiką laikosi švelnus paraudimas, taigi galima iš karto grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Sausio mėnesį kaip naujai procedūrai fotoatjauninimui  taikoma ypatinga nuolaida -  99 Lt viena veido  srities procedūra (vietoje 199 Lt), 159 Lt veido-kaklo  srities procedūra (vietoje 299 Lt).

 „Su kiekviena į kliniką atėjusia specialiste pirmiausia aptariame, kokie jos lūkesčiai, kokiomis priemonėmis tai galime pasiekti. Dirbame bendradarbaudami su  klinikos gydytojais dermatologais-kosmetologais I.Galinauskaite, O.Griščenko, A.Višniauskiene. Jei savo oda nusprendėte pradėti rūpintis  vyresniame amžiuje, Jums patartina pirmiausia mūsų gydytojų specialisčių konsultacija -  konsultacijos metu jos įvertins Jūsų odos būklę ir suteiks išsamią informaciją, ar Jums pakaks fotoatjauninimo, ar maksimaliam rezultatui pasiekti reikės kombinuoto gydymo (hialurono injekcijų, adatinės ar neadatinės mezoterapijos, botulino injekcijų ar kt.). Jei pagal sudarytą planą procedūros bus atliekamos mūsų klinikoje, gydytojų konsultacijos bus nemokamos „ – sako kosmetologė Gima Gudienė.

 

„Sveikatos ir grožio klinika turi didelį būrį nuolatinių savo klienčių – ar nepastebite, kiek daug gražių moterų Plungės gatvėse?  Tapkite ir Jūs  viena iš jų – klinikos specialistai  kiekvienai moteriai pasiūlys individualų planą ir suteiks  ne blogesnes, nei  didmiesčių estetinės medicinos klinikų, paslaugas“ – šypsosi  klinikos vadovė Vanda Bučienė.

sprendimas webmod: Svetainių kūrimas